Yapı Kredi SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

0 132

Yapı Kredi SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır …? Bu konumuzda siz değerli okurlarımıza kredi kartı başvurusu nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz. Sizler için kısa yoldan nasıl sms ile başvuru yapılır onu anlatarak işinizi kolaylaştırmaya çalışacağız. Bankalar gün geçtikçe hizmetlerini dahada arttırmaktalar. Müşteriye kolaylık olsun diye telefon üzerinden anında onaylı kredi kartı ve kredi hizmeti sunmaya çalışmaktalar. Önceden bankaya gidip başvuru yapılırdı. Bir sürü evrak ve dosya ile başvurular bizzat yapılırdı şuanda durum çok farklı. Artık bir kısa mesajla kredi kartınız ayağınıza geliyor. Şimdi sizlere tek tek bankaların kısa mesaj adreslerini paylaşacağız.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu SMS

Yapıkredi Bankasından world özellikli bir kart almak istiyorsanız limitini tamamen banka kendisi belirliyor. Yapmanız gereken şey Telefonlarınızın mesaj yaz bölümüne girerek 4421 nolu servise WORLD yazıp bir boşluk bırakarak Tc Kimlik Numaranızı yazıp yolluyorsunuz. Yapacağınız tüm işlem bu kadar. Ekstradan bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Şuanda bu şekilde başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Güncel olan bilgi bu şekildedir. Eğer şuanda bu işlem geçersiz durumda ise bankadan kaynaklı bir değişim söz konusu olmuş olabilir. Şuanda bu şekilde kredi kartı başvurusu mümkün. Yapı Kredi SMS ile Kredi Kartı Başvurusu şuanda bu şekilde yapılmaktadır.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Cevabını merak ediyorsanız aynı şekilde WORLD yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Tc Kimlik Numaranızı 4407 ye yollayıp başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Ücret olarak ek bir ücret kesilmez. Mesaj hakkınız varsa ordan kullanır. Ekstra bir ücret almaz merak etmeyin

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Red Edildi Ne Yapmalıyım ?

Başvurunuz red edildiyse bunun sebeplerini öğrenmek istiyorsanız daha önce paylaştığımız bir konuya göz atmanızı yararlı buluyoruz. Konu başlığına tıklayın. Konu içerisinde tüm detayları eksiksiz olarak paylaştık. Bankalar Neden Kredi Vermez ? Sebepleri Nelerdir ? Konu çok yararlı olacaktır.

Yapı Kredi bankası kriterleri yapı kredi kredi kartı başvuru şartları diğer bankalarla çok farklı değildir. Sadece tüm bankaların istediği kriter kredi notunuzun yüksek olması ve kredi sicilinizin temiz olması. Kredi notunuzu sorgulamak isterseniz eğer size yöntemler hakkında bilgi vereceğini düşündüğümüz Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama …! Kredi Notunu Öğren konumuzu inceleyebilirsiniz. Bizim anlatacaklarımız bu kadar. Sizler soru sormak ve bilgi almak isterseniz yada başka bir şey paylaşmak isterseniz konu altında bulunan yorum bölümünü kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.