Vodafone Bayileri Kaçta Açılıyor ? 2019 Açılış Saati

0 383

okGelirler bakımından dünyada en büyük mobil iletişim şirketlerinden biri Vodafone olmaktadır. 22,6 milyon şubesiyle hizmet veren şirket, Türkiye’ de mobil iletişim ağı sıralamasında 2. sırada yer almaktadır.

okTürkiye’nin dijitalleşmesine öncü, bireylere ve kurumlara sabit ses, mobil ses, ADSL, mobil internet ve fiber hizmetleri sunan Vodafone Türkiye, yaklaşık 3.300′ den fazla çalışan kadrosu, 1.200’ ü aşan perakende mağazası ile kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Vodafone Mesai Saatleri

okVodafone son zamanlarda müşteri memnuniyetini arttırmak adına performansını güçlendirmiş ve mesai saatlerini arttırmıştır. Açılış ve kapanış saatleri bazı bölgelerde değişkenlik gösterebilir.

okFakat genel çalışma saatleri daha önceleri akşam 20.00’a kadar hizmet veren Vodafone şubeleri 2017 ‘den itibaren akşam 22.00’a kadar mesai saatini uzatmıştır.

okHaftanın 6 günü verdiği hizmetin yanı sıra, hafta sonu işleri için teknik servis ve müşteri hizmetleri aktif olarak çalışmaktadır. Müşteri hizmetlerine ulaşım 7/24 telefon aracılığıyla sağlanmaktadır. Teknik servislerin mesai saati ise 08.30 – 19.00 arasıdır.

Vodafone Bayileri Kaçta Açılıyor?

okVodafone Bayileri çalışma saatleri; sabah 10.00’da başlar ve akşam 22.00′ da tamamlanmaktadır. Hafta sonu cumartesi günü bayiler hizmet vermeye devam etmektedirler. Cumartesi günü mesai bitim saati de 20.00 olarak belirlenmiştir.

Vodafone Bayileri çalışma saatleri; sabah 10.00’da başlar ve akşam 22.00′ da tamamlanmaktadır. Hafta sonu cumartesi günü bayiler hizmet vermeye devam etmektedirler. Cumartesi günü mesai bitim saati de 20.00 olarak belirlenmiştir.

okBazı şubeler mesai saati konusunda farklılık göstermektedir. 08.00 – 17.00 arasında çalışma sistemi olan Vodafone şubeleri de görülmektedir. Bayram tatilleri, resmi tatiller, resmi günler vb. durumlarda bayiliklerin çalışma sistemleri değişiklik gösterebilir. Bugünler dahilinde bazı Vodafone şubeleri hizmet vermezken müşteri temsilcileri ile 7/24 hizmet alınabilmektedir.

okBayiliklerin açılış ve kapanış saatleri bölgeden bölgeye değişiklik gösterebileceği için en yakın şubenin mesai saatleri konusunda internet sitesinden bilgi alınabilir. Birçok Vodafone bayisi Pazar günleri hizmet vermezken AVM içinde bulunan bayileri hizmet vermeye devam etmektedirler.

Vodafone Bayileri Kaçta Açılıyor ? 2019 Açılış Saati

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.