Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama …! Kredi Notunu Öğren

0 161

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama …! Kredi Notunu Öğren ” Başlıklı yazımıza hoş geldiniz. Bu konuda siz değerli okurlarımıza ücretsiz kredi notu sorgulama nasıl olur onu anlatacağız. Ama öncesinde size biraz kredi notu ve kredi notunun öneminden ve ücretli ama güvenli olan bazı faktörlerden bahsedelim. Ücretli servisler ve ücretsiz servisleri ele alacağız. Siz dilediğiniz şekilde tercihinizi yapın…

Banka Üzerinden Kredi Notu Sorgulama

Finansal açıdan kredi notu herşey demektir. Çünkü kredi notunuza göre kredi çekebilirsiniz. Düşük kredi notu olanlara kredi kullanımında oldukça zorluklar çıkartılmakta daha açık bir deyimle kredi çıkmamaktadır. Sitemizde daha önce kredi notu arttırma teknikleri ve kredi notu yükseltme önerileri hakkında çokça bilgiler vermiştik. Dilerseniz sitemizde biraz gezinti yaparak bilgi toplayabilir ve daha bilinçli şekilde yolunuza devam edebilirsiniz. Şimdi konumuza dönelim. Bildiğiniz üzere kredi notu kredi kayıt bürosunda bulunan ödeme alışkanlıklarınıza göre puan sistemi ile not oluşturulur. Burada oluşan puanlama sistemine dilediğiniz anda erişim sağlayabiliyorsunuz. Erişimlerden biri bankalardır. Siz kendiniz bankaların ilgili internet bankacılı yada mobil bankacılığı (Bir çok bankada mobil uygulamalarda görünmez) kullanarak kolaylıkla elde edebilirsiniz. Bunun için her banka ayrı bir ücret tarifesi uygular. Genelde 6.50 tl ile 9.00 tl arası rakamlar talep edilir. Ama kredi notunu öğrenmek isteyenler için bizce en güvenli yollardan bir tanesidir. Sizde vakit kaybetmeden bankanızın internet şubesine giriş yaparak kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz.

Findeks üzerinden kredi notu sorgulama

Findeks Üzerinden Kredi Notu Sorgulama

En güvenilir ve en sağlam olanı tabi ki findeks.com dur. Çeşitli linkler ve çeşitli sitelerin ücretsiz sorgulama gibi kampanyalarına kulak vermemenizi tavsiye ediyoruz. En güvenli olanı bizce findeks üzerinden kolay ve rahat şekilde alınmasıdır. Ücretsiz kredi notu sorgulama maalesef findeks üzerinden yapılamamaktadır. Findeks üzerinden hem risk raporu yani geçmişte yapmış olduğunuz tüm eylemleri gösteren detaylı raporu da temin edebilirsiniz. Bu şekilde kredi notunuzun düşmesini yada yükselmesini sağlayan etkenler nelerdir ayrıntılı şekilde görüntüleyebilirsiniz.

SMS İle Kredi Notu Sorgulama

Daha önce paylaştığımız konuya gitmek için başlığa tıklayın…!
Ücretsiz kredi notu sorgulama

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama

Eğer sizde para ödemek istemiyorsanız yapmanız gereken şey internet üzerinden açılan reklamlar ve bazı sitelerin sorgulama ekranlarına güvenmeniz değil bizzat belirteceğimiz hususları yaparak öğrenebilir, ücretsiz kredi notu sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden link veren ve form sunan ve bu formaları doldurmanızı isteyen sitelerden uzak durun. Dolandırıcılık şebekelerinin eline bilgilerinizi göndermiş olabilirsiniz. İnternet ve banka dolandırıcıları bu yöntemle bilgilerinize erişim sağlayabilirler. Dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Peki ama ücretsiz kredi notu sorgulama nasıl yapılır. Yapmanız gereken şey gayet basit. Bankaya gidip müşteri temsilcisi ile görüşüp kredi kullanmak istiyorum demeniz yeterli. Bu sayede müşteri temsilcisi kimliğinizi alıp ilgili ekrandan sorgulama yaparak size kredi notunuzun kaç olduğunu söyleyecektir. Bunun için herhangi bir ücret talep etmez. Bir diğer sorgulama işlemini ise teknosa gibi elektronik cihaz satan firma ve mağazalara gidip kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Bunların dışında size ücretsiz kredi notu sorgulama hizmeti verdiğini iddia eden sanal sitelere itimat etmemeniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.