Sigortasız İşçiye Kredi Veren Bankalar

0 81

Sigortasız İşçiye Kredi Veren Bankalar

Günümüzde yasa gereği sigortasız işçi çalıştırmak artık suç haline gelmiştir. Sigortasız işçi çalıştırmak ağır ceza yaptırımı uygulanmaktadır. Fakat ev hanımları ve öğrenciler sigortasız olması genel bir durum halini almıştır. Bu durumda ev hanımları ve öğrencilerin sigortalı olma gibi bir durumu yoktur. Hayatınıza sigortasız olarak devam ediyor ve kredi ihtiyacınız varsa bu konuda bankalar sigorta aramaksızın bazı koşulları sağladığınızda kredi kullanma imkânına sahip olursunuz. Bazı koşullar arasında banka siciliniz ve kredi notunuz yüksek olması gerekir siciliniz ve banka kredi notunuz düşükse ister sigortasız ister sigortalı olun bankalar kesinlikle kredi vermeyecektir. Siciliniz iyi ve aylık geliriniz yüksekse bankalardan isteğiniz krediyi almakta güçlük çekmeyeceksiniz ve işiniz çok kolay olacaktır.

Koşullar Nelerdir

Bankalar kişiye en uygun imkânları sunarak sigortasız kişiler de imkân sağlamaktadır. Kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bazı bankalar; Finans İng bank, Halk Bank Yapı Kredi Bankası ve Deniz Bank olarak belirtebiliriz. Bunların dışında da sigortasız işçiye kredi veren bankalar bulunmaktadır.

Finans Bank Türkiye üzerinde bankacılık sektörünü geliştiren bankalar arasında yerini almakta ve yüksek müşteri ve faiz oranlarının düşük olması buna bağlı olarak kredi başvurunuzu sms internet ve telefon bankacılığı ile sizlere kredi imkânı sunmakta ve sigortasız işçilere imkân sağlamaktadır.

Halk Bank Sigortasız Kredi

Devlet destekli bankalar arasında yer alan Halk Bank, sigorta koşulunu aramaksızın bankanın isteği bir kaç evrakları sağladığı takdirde banka ödemelerini güvence altına almaktadır. Uygun koşulları sağladığınız takdir de yukarıda saymış olduğumuz şekilde kredi kullanmanız çok kolay ve rahat olacaktır.

İng Bank

Bankacılık sektörünü sürekli olarak geliştiren Türkiye genelinde ihtiyaç halinde gerek bireysel gerek ticari gerekse çiftçilere verdiği kredi imkânı ile sigortasız işçilere de kredi imkânı sunmaktadır.

Sigortasız İşçiye Kredi Veren Bankalar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.