Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Banka Hangisi? 2019

0 98

Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Banka Hangisi ? Başlıklı yazımızı okuyorsunuz. Sicilim bozuk kredi almak istiyorum diyorsanız o halde bu yazımızı dikkatlice okuyun. Bankalar ve krediler üzerinde en çok sorgulanan konulardan bir tanesi de bu konular. Aldığımız e-postalarda genelde çoğunlukla gelen sorular yasal takipte olanlara kredi veren bankalar hangileridir yönünde oluyor. Bizde bu konulara açıklık getirmek üzere böyle bir konu açma gereği duyduk.

Kara Listede Olanlara Kredi İmkanı Tanıyan Bankalar

Sicili bozuk olana kredi veren bankalar varmıdır. Bizler bu konuyu sürekli yanlış anlıyoruz. Daha önceki konularımızda yer verdiğimiz üzere kredi sicili bozuk olması ile kredi notu düşük olması arasında çok fark vardır. Çünkü kredi notu iki sebepten ötürü düşük olur. Bununla ilgili detaylı anlatımlarda bulunduğumuz konuyu okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. ” Kredi Notuna Bakmayan Bankalar Hangileri ” Bu konumuzda kredi notu neden düşük olabilir iki ana başlık altında açıkladık. Sonrasında konuyu ele alırsak eğer kredi notu düşük ama kredi sicili bozuk olmayan kişiler rahatlıkla tüm bankalardan kredi çekebilir. Bu durumda kredi notu düşük olmasının sebebi daha önce hiç kredi veya kredi kartı kullanılmamasıdır. Bu durumda sicilinizin bozuk olduğunu göstermez. Bazıları odeabank sicili bozuk olana kredi veriyor gibi önerilerde bulunuyor. Bunlar kesinlikle yanlıştır. Eğer daha önce çok kötü bir süreç yaşadıysanız ve aldığınız kredileri zamanında ödemediyseniz kesinlikle kredi çekemezsiniz. Hiç bir banka vermeyecektir. İnternette araştırmalar yaparken bir internet sitesinde şöyle bir ibare geçiyordu. Aktifbank sicili bozuk olana kredi veriyor. Bu durum kesinlikle kandırmacadır. Çünkü bütün bankalar aynı sistem üzerinden çalışır. Umuyoruz ki bu safsatalara kulak vermiyorsunuzdur. Eğer kredi notunuz düşükse size şu konuyu okumanızı öneriyoruz. Kredi notunuzu sorgulayabileceğiniz yerler açık şekilde anlatılmıştır. Detaylı bilgi almak istiyorsanız Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama – Öğrenme konuyu ziyaret edebilirsiniz.

Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar

Sicili Bozuk Olana Kredi Çıkarmı

Kısaca anlatacaklarımız bu yöndedir. Aksini iddia edenlere itimat etmeyin. Bir umut diye araştırma yapma gereği duyuyorsunuz ama yanlış yönlendirmelere kulak vermeyin. Ne kadar araştırma yaparsanız yapın hiç bir şekilde siciliniz bozuk ise hiç bir bankadan kredi çekemezsiniz. En iyisi siz kredi notunuzu yükselme yollarına bakın. Kredi notu yükseltme ile ilgili bir çok paylaşımlarda bulunmuştuk. Sitemizde size yeterli tüm bilgiler önceden düşünülerek paylaşılmıştır. Sicili bozuk olana kredi veren hiç bir banka bulunmamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.