Mtv Ödemelerini Kredi Kartına Taksit Yapma

0 29

Motorlu Taşıtlar Vergisini ödemek için 31 Ocak’a kadar süre verilmektedir. TEB kartınız varsa bu ödemeleri 3 taksit ile yapılmaktadır. TEB Bonus Card ve TEB Worldcard ile CEPTETEB internet şubesi ya da gib.gov.tr’den yapılacak MTV ödemelere 3 taksit olarak yapılmaktadır.

Birçok bankanın olduğu gibi TEB bankasının da kredi kartıyla MTV ödemelerini taksitle ödeyebilirsiniz. TEB bankası ara ara yapmış olduğu kampanyalar ile kredi kartı müşterilerine çok şanslı olduğunu hissettirmeye ve bununla birlikte yeni müşteri kazanmaya çalışıyor.

Bunun için son olarak şu zamanlarda gündemde olan MTV ödemelerini kredi kartlarından taksitli bir şekilde yapılabileceğini bildirdi. Sizlerde MTV ödemelerinizi kredi kartıyla kolayca ödeyebilmek için TEB kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Mtv Ödemeleri Kampanya Detayları

. Kampanya kapsamında 3 taksit yapılacaktır.

Taksit yapılabilmesi için önce ödeme yapmadan bankada kayıtlı olan cep telefonundan MTV gerekli olan SMS gönderilmelidir.
Sadece SMS gönderildikten hemen sonra yapılan işlemlere de taksit uygulanacaktır.

. Gönderilen SMS’ler KDV, ÖTV dahil bütün operatörler için 0,65 TL’dir. Operatörler ücretlendirmede farklı değişiklik yapabilir.
Banka kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına elinde bulundurmaktadır.

Sade kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.

Motorlu Taşıt Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme gibi seçenekler tercih ettiğinizde sizden Plaka ya da Özel Plaka, T.C. Kimlik No ve Vergi Kimlik Numarasıyla Tescil Tarihi bilgileri beraber istenmektedir.

Bu bilgileri girdikten hemen sonra MTV sorgulamayı veya MTV hesaplamasını tamamlayıp borcunuzu görebilir ve ardından isterseniz kredi kartınızla MTV ödemesi yapabilirsiniz.

Mtv Ödemelerini Kredi Kartına Taksit Yapma

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.