Kredi Notum 1000 Kredi Alabilirmiyim ? Hangi Bankalar

0 183

Kredi Notum 1000 Kredi Alabilirmiyim ? Hangi Bankalar kredi veriyor. Kredi notum kaç olursa kredi çekebilirim gibi soruları burada siz değerli okurlarımızla paylaşmaya çalışacağız. Kredi çekmek artık eskisi gibi kolay değil. Şuanda ciddi bir kredi arayışında olduğunuzu tahmin edebiliyoruz. Mevcut ekonomik durumdan çok fazla etkilendiğiniz için ödemelerinizi yapamadınız ve borçlarınız birikti. Borçlarınızı ödemek ve feraha kavuşmak için krediye ihtiyacınız var. Şimdi size kredi notu kaç olursa kredi çekilebilir bunu açıklamaya çalışacağız.

Bireysel Kredi Notu Kaç Olmalı

Normal şartlarda bireysel kredi notu çok önemlidir. Kredinizi ticari değilde bireysel çekmek istiyorsanız bireysel kredi notu ön plana çıkmaktadır. Peki ama rahat şekilde kredi çekebilmek için bireysel olarak kredi notunuzun kaç olması lazım. Genelde tüm bankalardan rahat kredi çekilebilmesi için kredi notunuzun 1300’ün üstünde olması gerekiyor. Kredi notunuzun 1300 ve üzeri olması demek sicilinizin temiz olduğunu göstermektedir. Sicili temiz olanlara kredi verme noktasında bankaların pek de tereddüdü olmuyor. Yani rahatlıkla kredi çekebilirsiniz.

Kredi Notum 1000 Kredi Alabilirmiyim

1200 Kredi Notu İle Kredi Çekme

Kredi notu 1200 olanlara kredi çekebilirler. Bu durumda geçmişte kanuni takip ve yasal takipler olmadığı taktirde rahatlıkla bu not ile kredi çekilebilir. Çünkü bireysel olarak kredi ve kredi kartı ürünlerini yeni kullanmaya başlamış biri iseniz kredi notunuz henüz yeni oluşmaya başlamış demektir. Bu durumda 1200 kredi notunun oluşmuş olması büyük bir başarıdır. Durum böyle olursa 1200 kredi notu ile kredi çekmek mümkündür.

Kredi Notum 1000 Kredi Alabilirmiyim

Aynı şekilde eğer daha önce kredi kartı ve kredi kullanıp ödeme yapmadıysanız ve kanuni takip yada yasal takip sürecine girmemiş iseniz 1000 kredi notu ile kredi çekmek mümkündür. Ama yasal takipler ve kanuni takipler yaşadıysanız ve kredi notunuzu yeni yeni yükseltmeye başlamışsanız 1000 kredi notu ile kredi çekmek biraz zor. Ve başvurularda bulunmanız kredi notunuzu etkileyecektir. Bu konu ile ilgili daha önce Her Başvuru Kaç Puan Düşürür ? konuyu açmıştık. Dilerseniz kontrol edip her başvuruda ne kadar puanınız düşer öğrenmiş olun.

Kredi Notu Öğrenme ve Sorgulama

Hepsinden önce şuanda güncel olarak kredi notunuzun kaç olduğunu bilmenizde fayda var. Çünkü hemen hemen her gün kredi notunuz değişkenlik göstermiş olabilir. En son baktığınızda kredi notunuz 1000 olabilir. Belki de şuanda kredi notunuz düşmüştür yada yükselmiştir. Krediye başvurmadan önce kredi notunuzu tekrardan sorgulamanızda fayda var. Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama – Öğrenmebu konuyu incelemenizi öneririz.

Kısaca anlatacaklarımız bu şekildedir. Fayfalı olduğunu düşünüyorsanız konu altında facebook hesabınızla yada bağımsız şekilde sitemizin yorum bölümünü kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Sorularınızı ulaştırabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.