Kredi notu nasıl yükseltilir

0 54

Kredi notu yükseltmek demek kredibilite durumunuzu iyi duruma getirip bankaların gözünde yükselerek nakit sıkıntılarınızı aşmak anlamına gelir bir nebze.

Günümüzde kredi ve kredi kartlarının bilinçsiz kullanımı sonrası gerçekleşen kredi notu düşüşü tüketicilerin korkulu rüyası haline gelmiştir.Aslında kredi kartı ödemelerinin zamanında yapılması veya kredilerin gününden ödenmesi bankaların gözünde yükseliş olduğunu bazen kimseler aklına getiremiyor.

Bankasız hiç bir işin görülemediği bu platformda herkes borçlarına sadık olsa aslında herşey güllük gülistanlık olacak ve acil nakit sıkıntısı çeken biraylerin tüm ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanacak.

Fakat bankadan aldığı kredi kartını harcarken insanların kendini kaybetmesinden doğan yanlışlar zinciri her nedense kendi boğazına dolandırmaktan başka bir işe yaramıyor.

Uzun lafın kısası değerli dostlarım kredi notum yükselsinde kredi kullanayım istiyorsanız şayet;özellikle kredi kartı ödemelerinizi en azından % 50sini zamanında gününde ödeyin ki kredi notunuz yükselişe geçsin,tabi sadece bununla bitmeyen bir zincir bu iş;mesela:en küçük örneklerden biriside asla ssk sız çalışmayın kredi notunuzu etkileyen faktörlerden biride budur.Çalıştığınızı ve düzenli bir hayatınız olduğunu merkez bankasına ispatlamalısınız öncelikle.

SİZ GÜVENİ VERİN,SADECE BANKALARIN DEĞİL TÜM KAPILAR SİZLERE AÇILACAKTIR….ALLAH HERKESİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN..

Kredi notu nasıl yükseltilir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.