Kimler kredi çekebilir ?

0 56

Kredi çekebilmeniz için en başta daha önce kara listede olmamanız gerekir, en az 3 ay sigortalı çalışıyor olmanız gerekir. ( Her üç ay çalışan kredi alabilir diye birşey yok tabiki daha önceden kötü bir vakanız olmadıysa ve kredi kartınızı düzenli olarak ödemişseniz kısacası kredi notunuz yüksekse 3 aylık çalışan bile olsanız kredi alabilirsiniz) gelirinizin çekmek istediğiniz krediyle oranlıtılı olması gerekir aksi taktirde kredi talebiniz ya en başından kabul edilmez yada merkezden red gelir mümkünse ve yüksek miktarda kredi çekecekseniz aile ferdlerinden veya eş dost akrabadan kefil olmalarını isteyin bu şekilde çok daha hızlı ve istediğiniz bankadan kredi çekebilirsiniz.

Olayın özü şu kredinizin onaylanması için en önemli etkenler kara listede olmamanız, kredi kartlarınız, su, elektrik, telefon faturalarınız düzenli ödenmiş olması, maaşınızın krediyle orantılı olması, ve en az 3 ay sigortalı olmanızdır.

Her vatandaşın bankaların datalarında bir kredi notu vardır bu kredi notuna göre size kredi kartı, ve diğer kredi hizmetleri sunulur kredi notunuz 100 üzerinden değerlendirildiğini farz edin kredi notunuz en az 75 ise kredi çekebilirsiniz.

Kimler kredi çekebilir ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.