Kesin Onaylı Kredi Başvurusu

0 61

Ön onaysız kredi başvurusu nasıl olur mu diyorsunuz? Veya kesin onaylı kredi başvurusu nasıl yapılır? Ön şartsız kesin onaylanacak kredi başvurusu yapacaklar yazımızdaki bilgileri okumasını tavsiye ederiz.

Ön Onaysız – Kesin Kredi Veren Bankalar


Öncelikle kesin onaylı kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Bankalar kredi vermek için can atıyorlar. Biz kullanıcılar da nakite ihtiyaç duyduğumuz zaman hemen bankalara koşup kredi çekmek istiyoruz. İşte burada kolay kredi almanın yollarını arıyoruz. Bu sebepten dolayı ön onaya takılmadan kredi çıkmasını istemekteyiz.

Ön onaysız kredi almak istiyorsanız burada dikkat etmeniz gerekli bir kaç husus vardır. Öncelikle ön onaysız kredi için ödemelerinizi zamanında aksatmadan yapan kişiler için geçerlidir. Burada ön onaysız kredi veren bankaların isimlerini yazarak reklam yapmak istemeyiz amacımız sizlere sağlıklı bilgiler aktarmaktır.

Ön onaysız veya kesin onaylı başvuru yapmak isteyen kişilerin en çok düştükleri hata sms yoluyla, internet bankacılığı yoluyla olmasını bilmektedir. Bu aslında tamamen yanlıştır. Siz bu tür yolları kullanıp şubeye gitmeden başvuru yapmanız demek en çok incelemeye maruz kalmanız demektir. Çünkü yaptığınız yolla ilk önce bir ön şartlardan geçiyorsunuz. Krediniz hazır diye sizi bilgilendiriyorlar ve evraklar talep ediliyor. Siz bu evrakla gittiğiniz de şubeye 2. kez bir araştırmadan geçiyorsunuz. Zaten asıl başvuru ve inceleme şubeye gittiğiniz an gerçekleşiyor.

Siz ön onaysız kesin kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve kredi notunuzda yüksek ise kesinlikle ilk başvurunuz şube olmalıdır. Burada ikinci bir dikkat etmeniz gerekli hususta kredi başvurunuz ne kadar çok olumsuz sonuçlanırsa diğer başvurularınız da sizin için olumsuz olacaktır. Bu ayrıntıya dikkat ediniz.

Kesin onaylı kredi başvurusunda sürekli çalıştığınız, maaş aldığınız ve sürekli olarak kredi kartını kullandığınız bir banka var ise ilk kredi başvurunuzu o bankaya yapınız. Çünkü sizin ödemelerinizi harcamalarınızı en iyi bilen, sizin için elinde bir çok veri barındıran o şubenizdir. Bu nokta da önemlidir.

Kesin Onaylı Kredi Başvurusu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.