ICBC Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ? ONAYLI

0 88

ICBC Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ? Bu başlık altında sizler için ICBC Bank kredi başvurusu nasıl yapılır onu anlatmaya çalışacağız. Henüz yeni bir banka olmasına rağmen rağbet oldukça yüksek. Tabii bunun sebebi yeniliklere açık bir halk olduğumuzda göz ardı edilmemeli. ICBC Bank yorumlar da bu başlık altında toplanacak. Dileseniz konu altında banka hakkında şikayetinizi yada tavsiyelerinizi de yazabilirsiniz. Henüz Türk piyasasına yeni giriş yapmış ve hızla büyümekte olan bankamız hakkında merak edilen ne varsa paylaşmaya çalışacağız.

ICBC Bank Şubeleri Hangi Şehirlerde Mevcut

Bankanın şubeleri henüz ilçelere ulaşmamış durumda. Fakat 18 büyük il de şubeleri aktif olarak faaliyete geçmiş durumda. Peki ICBC Bank şubeleri hangi illerde var ? İstanbul, izmir, Ankara, Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Burda, Denizli, Eskişehir, Hatay, Mersin, Kayseri, Konya, Muğla, Samsun, Trabzon ve Uşak olmak üzere 18 ilde faaliyetlerine şubeleri aracılığıyla başlamıştır. Krediye ihtiyacı olan kişiler, bu bankayı merak edenler, belirttiğimiz illerde şubelere giderek başvurularını yapabilirler. İnternet ortamında başvuru yapmak isteyenler varsa alt kısımda paylaşımlarda bulunacağız.

ICBC Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Eğer ilk defa başvuru yapacaksanız size bu konuda bilgi verelim. Şuanda Icbc bank sms kredi imkanı bulunmamakta. İnternet üzerinden başvurunuzu yollayabilirsiniz. Bunun için Linke Tıklayın >> ICBC Bank Kredi Başvurusu İçin Tıklayın Bu bağlantıda gerekli bilgileri giriş yaptıktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Şuanda ICBC Bank Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir onunla ilgili kısa bir yöntem bulunmamaktadır. Anca müşteri temsilciliğini arayıp sonucunu öğrenmeniz mümkündür.

ICBC Bank Müşteri Temsilciliği Numarası

ICBC Bank müşteri hizmetleri telefon numarası 444 00 50 olduğunu belirtmek isteriz. Eğer başvuru yaptıysanız yada mevcut bir kredi kullandıysanız bu numaradan tüm detayları konuşabilirsiniz. Şube bilgileri içinde ayrıca Müşteri temsilciliğinden bilgi talep edebilirsiniz. Direk olarak şubeye gidip başvuru şartlarını ve mevcut faiz oranları hakkında bilgi almak isterseniz tamamen size kalmıştır. Ama mevcut faiz durumunu müşteri temsilciliğinden de öğrenebilirsiniz.

Daha önce Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Banka Hangisi? 2019 bu konuyu paylaşmıştık. Dikkatinizi çektiyse konuya giriş yaparak bilgi alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.