Halkbank Şikayet Hattı – Şikayet var – Şikayet Kutusu

3 181

Halkbank şikayet hattı ve şikayet kutusu sayfamıza hoşgeldiniz. Bu bölümde siz değerli okurlarımızdan şikayetleri ve önerileri alacağız. Dilediğiniz şekilde burada halkbank şikayetler i rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Halkbank bildiğiniz üzere bir devlet bankasıdır. Ve Türkiye’nin en büyük bankalarından biridir. Bireysel ve ticari alanda faaliyet gösteren devletin bünyesinde Türkiye’nin her il ve neredeyse her ilçesinde şubeleri bulunan büyük bir kuruluştur.

Halkbank Şikayet Kutusu

Halkbank şikayet kutusunda sizlerden gelen şikayetler toparlanacaktır. Rahatlıkla şikayet kutusunda dilediğinizi yazabilirsiniz. Halkbank kredi kartı şikayetleri ve halkbank kredi şikayetlerinizi burada şikayet kutusunda bizimle paylaşabilirsiniz. Halkbank müşteri temsilcisi yada çağrı merkezi ile yaşadığınız sorunları da burada bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca Bankalar Neden Kredi Vermez ? Sebepleri Nelerdir ? dikkatinizi çekebilir. Bu konuyu da okumanızı tavsiye ediyoruz.

3 Yorumlar
  1. Emre Kaan Diyorki

    Ankara Ulus Merkez şubede TOKİ işlemlerine bakan Burcu Yıldırım isimli çalışanınızın son derece ilgisiz ve beceriksiz çalışmasından dolayı bugün evimizi teslim alma işlemlerinde bir çok sıkıntı yaşadık. İmza atması gereken yerleri bile dolduramadığı için 1 saatte bitmesi gereken işimizi akşama doğru anca bitirebildik. Başka bir Şubeden minnet, rica ve yoğun aramalarımız sonucu çalışanınıza imzayı attırmayı başardık. Reklamlarda güler yüzlü, saygılı ve işini güya bilen personelle çalıştığınızı çok güzel anlatıyorsunuz. Umarız reklamlara verdiğiniz emeği şubelerinizi denetlerken de veriyorsunuzdur.

  2. Erol Diyorki

    Vatandaşı kaziklamada öncü sunuz memurlarımız cenabiallahgibi aldıktan baş kesen olmuşlar allah belanizi versin inşallah satılırsa memurlar sizi gorrumben

  3. Metin Diyorki

    Halk

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.