Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar …? İşsize Kredi …!

0 152

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar …? İşsize Kredi …! Bu başlık altında siz değerli okurlarımıza en çok merak edilen bir konuya açıklık getirmeye çalışacağız. Günümüzde gerek asgari ücretin artması ve gerekse de ekonomik sıkıntılar sebebi ile kurumsal yada kişisel şirketlerde iş bulmak oldukça sıkıntılı bir durum haline geldi. Mevcut Türk ekonomisi, her geçen gün biraz daha sıkıntılı bir hal almaktadır. Gelir belgesi bildiğiniz üzere, bir şirkette yada herhangi bir iş yerinde çalışan personellere verilen bir maaş bordrosudur. Yani çalışan personelin kazandığı ücreti resmi olarak gösteren bir belgedir. Normal şartlarda bankalara kredi başvurusunda bulunduğunuzda, bankalar çalıştığınız iş yerinde ne kadar ücret aldığınızı ve ne kadar süredir orada çalıştığınızı bu belge ile resmileştirmektedir. Genel merkeze iletilir. Genelde her bankaya göre değişiklik gösterse de ortalama kişiye aldığı maaşın 20 katına kadar kredi imkanı sağlanabiliyor. Bu kat sayı zaman zaman bankalara göre değişkenlik gösterebilir. Fakat hiç bir yerde çalışmayan kişilere kredi çıkarmı biz burada buna açıklık getireceğiz. İşsize kredi çıkar mı ???

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar ( İşsize kredi )

Genelde biz çalışmayan vatandaşlara işsiz kelimesini kullanmayı doğru bulmuyoruz. İş bulmak için çabalayan kişiler sonuçta bir iş yapıyor anlamındadır. Çünkü çalışıyor. Ama bir iş yerinde değil, iş bulmak için çalışıyor. Çareler arıyor ve gelir elde etmek için bir efor sarf ediyor sonuç itibariyle… Krediye duyulan ihtiyaçlarda bundan kaynaklı olabiliyor. Kişi krediyi neden çekmek ister. Çoğunlukla iş yeri kurmak yada mevcut borçlardan kurtulup daha rahat şekilde çalışmak için. Şimdi bakalım gelir belgesiz kredi veren bankalar var mı. İlk akla gelen bankaları sıralayacağız. Kesinlikle bu sadece bir bilgiden ibaret değildir. Daha önce denenmiş ve kredi çekenlere şahit olunmuştur.

Gelir belgesiz kredi denizbank

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

İlk akla gelen banka son dönemlerin en popüler bankası Denizbank… Bu banka üzerinden gelir belgesi göstermeden kredi çekmeniz mümkün. Eğer daha önce kara listeye düşmemişseniz. Yani daha önce kredi ve kredi kartı ürünleri kullanıp ödememezlik yada yasal takip, kanuni takip durumlarına maruz kalmamışsanız bu bankadan gelir belgesiz kredi çekebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken şey kendi adınıza kayıtlı yada herhengi bir cep telefonu üzerinden kısa mesaj bölümüne girip 3280 e KREDİM yazıp tc kimlik numaranızı ulaştırın. 5 DK içinde size gelir belgesiz çekebileceğiniz miktarı içeren bir cevap alacaksınız. Ön onay denilen bu mesajı bankaya giderek müşteri temsilcisine göstermeniz durumunda sadece kimliğinizle belirtilen tutarı hemen kullanabilirsiniz. Örnek sms;

KREDIM 12345678901

3280 Numaraya gönderiyorsunuz...

Deniz bank başvurusu yukarıda tırnak içine aldığımız şekilde gönderim sağlıyorsunuz. 12345678901 yazdığımız kısma kendi tc kimlik numaranızı girip öyle gönderiyorsunuz…

Akbank gelir belgesiz kredi

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Bir diğer banka ise akbank. Bu bankayada aynı şekilde sms ile ön başvuru yaparak kredi çekip çekemeyeceğinizi anlayabilirsiniz. Ön onay almak için yine sms atmanız gerekiyor. Son dönemlerin hem çok ön plana çıkan bankası hemde kolay kredi veren bankalar arasında çok hızlı göze çarpmakta olan büyük bir banka. Sizde şansınızı zorlayıp bu bankadanda limitinizi öğrenebilirsiniz.

KREDI 12345678901

4425 Numarasına sms atıyorsunuz.

Eğer her ikisindende red cevabı aldıysanız yapmanız gereken şey kefilli kredi başvurusu. Genelde 1 memur kefil ile birlikte hangi bankaya giderseniz kredi kullanabilirsiniz. Eğer kanuni takip veya kredi notunuz belirsiz sebeplerden ötürü düşük ise daha önce paylaştığımız şu konuya göz atabilirsiniz. Neden Kredi Çekemiyorum …! Kredi Puanım Kaç ?

Üst satırdaki başlığa tıklayarak konu hakkında biraz bilgi alabilirsiniz. Konu ile alakalı olarak kafanıza takılanları bize sorabilirsiniz. Bizde mümkün olduğunca siz değerli okurlarımıza cevap vermeye çalışacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.