Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

0 331

Garanti bank sms ile kredi başvusu yap, garanti sms kredi, garanti bankasından sms ile başvuru, garanti bank kredi sonucu öğrenme… Garanti bankası üzerinden sms ile kredi başvurusu yapmak çok kolay. Yapmanız gerekenleri sizlere konu içerisinde anlatacağız.

Garanti Bankası Sms Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Eskiden bankaya gidip kuyrukta beklerdiniz. Evraklarınız elinizde sıra numarası alıp öylece sıranın size gelmesini bekler gün boyu kredi sonucunuzu öğrenmek için zaman öldürürdünüz. Şimdi ise teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu işlemler çok kolay hale geldi. Bankaya gitmeden, evrak götürmeden bütün işlemlerinizi telefonunuz ile yapabiliyorsunuz. Yapmanız gereken sadece bir adet kısa mesaj göndermek. İşlem bir kaç adımda hemen sonuçlanıyor. Kredi başvuru sonucunuz ise bir kaç dakika içinde sizlere gönderilmekte.

Garanti Bankası Sms Kredi 3390 SMS

Şimdi sıra geldi krediyi sms yoluyla başvuru yapmaya. Yapmanız gereken şey sadece telefonunuzun sms bölümüne girerek kısa mesaj atmanız. Önce numara kısmına 3390 yazıyoruz. Ve açıklama kısmına iniyoruz. TC Kimlik numaranızı yazıyorsunuz ve bir boşluk bırakıyorsunuz. Ne kadar kredi istediğinizi yazıyorsunuz. Bir boşluk daha bırakıyorsunuz. Vade miktarını yazıyorsunuz. Ardından bir boşluk daha bırakıyorsunuz. Belgelenebilir maaş tutarını yazıyorsunuz.

Örnek: 12345678901 10000 24 2000

Tc Kredi Tutarı Taksit Sayısı Maaş

bu şekilde doldurup gönderiyorsunuz. Ve çok geçmeden zaten garanti bankası size mesajla cevap veriyor. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlanmıştır. En yakın şubemize gideren kredinizi hemen kullanabilirsiniz. En yakın garanti bankası şubesine giderek ön onay mesajını herhangi bir müşteri temsilcisine göstererek belirtilen kredi tutarını hemen kullanıp gişelerden paranızı alıp çıkabilirsiniz. Bütün bu işlemler ortalama yoğunluğa bağlı olarak 30 ile 60 dakika arasında sürebilmektedir. Ön onay mesajı bazen dikkate alınamayabiliyor. Yani kesin yüzde yüz kredi kullanabileceksiniz anlamında değil gelen ön onay mesajı. Bunu bilerek bankaya gitmenizde fayda var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.