Findeks raporu nereden alınır…?

0 1.044

Findeks raporu nerden alınır ? Findeks kredi notu nedir nasıl alınır… Bu konumuzda kısaca bunlardan bahsedeceğiz. Findeks kredi notu ne için bu kadar önemli. Evet biraz bunlara değineceğiz.

Findeks raporu nereden alınır…?

Findeks kredi notu tabi ki de kredi çekerken çok fazla karşımıza çıkıyor. Bankaya gidip kredi çekmek istiyorum dediğimizde bankacı tc kimlik numaramızı soruyor. Sisteme girdiğinde bize ilk söylediği şey kredi notunuz çok düşük kredi veremiyoruz. Yada kredi notunuz çok yüksek kredi kullanabilirsiniz. Kredi notunuzu bankaya gitmeden öğrenmek istiyorsanız www.findeks.com adresine girip ordan küçük bir ücret karşılığında kayıt olduktan sonra notunuzu raporlu yada raporsuz öğrenebilirsiniz.

Findex Risk Raposu

Raporlu olarak almanızı tavsiye ederiz. Çünkü notunuz düşük ise sebeplerini yada yüksek ise nedenlerini tek tek inceleme fırsatı buluyorsunuz. Findeks notunuzu öğrendikten sonra bankaya gidip gitmeme konusunda ön bilgi almış olursunuz. Eğer notunuz 1200 ün üstündeyse gidip şansınızı deneyebilirsiniz. 1500 ün üstündeyse zaten bankadan boş çıkmazsınız. 1200 ün altındaysa bankanın kapısından içeri bile girmeyin. Kredi çekemezsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.