Findeks Kredi Notu Ücret Tarifesi …? Fiyatı ve Detayları

1 1.702

Findeks kredi notu ücret tarifesi ve güncel fiyat listesi hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Sadece kredi notu sorgulama değil, güncel olan tüm fiyatlar hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Çünkü findeks sadece kredi notu sorgulama ve kredi notu öğrenme hakkında değil gerekli finansal işlemlerinizin hepsinde etkin rol oynamakta. Ve çok geniş bir hizmet ağına hitap eden bir aracı firmadır. Şimdi dilerseniz konu detaylarını açıklamaya başlayalım.

Findeks Güncel Fiyatları

Üst tabloda gördüğünüz fiyatlar şuan itibari ile güncel fiyatlardır. Findeks kredi notu 1 adet için ücret 5.50 tl + kdv yani kdv dahil sizden tahsil edilen ücret 6,49 tl olarak belirlenmiştir. Bu ücreti ödediğiniz taktirde kredi notunuzu öğrenmeniz mümkündür. Kredi notunuz düşük ise sebeplerini öğrenmek istiyorsanız 2. sırada bulunan Notlu Risk Raporu nu talep etmeniz gerekmektedir. Notlu risk raporu ücreti ise kdv dahil 11,80 tl olarak belirlenmiştir. Aynı şekilde endeksli çek raporu ve karekodlu çek raporu da temin etmeniz mümkündür. Kendinize takipçi ve danışman tahsis edilmesini istiyorsanız bu durumda ödeyeceğiniz ücret yukarıda ki tabloda açıklanmıştır.

Findeks Kredi Notu Sorgulama

Findeks kredi notu ücret tarifesi hakkında detaylı bilgi verdikten sonra kredi notu sorgulama işlemine geçebiliriz. Siz hala kredi notunuzu bilmiyorsanız bunu findeks.com üzerinden rahatlıkla sorgulamanız mümkündür. Önce ücretsiz olarak üye olmanız gerekmektedir. Kredi notu sorgulama ekranı çıkacaktır. Belirlenen ücreti ödedikten sonra kredi notunuz karşınıza çıkacaktır.

Benzer Yazılar

Kredi Notu Hesaplama Nasıl Yapılır
Kredi Notu Ne Zaman Yenilenir
Bankalar Neden Kredi Vermez
Kredi Başvurusu Kredi Notunu Düşürür mü

Üst bölümde yararlı olacağını düşündüğümüz bazı yazı başlıklarını paylaştık. Konu ile alakalı olduğunu düşünerek paylaşmak istedik. Okuyup bilgilenmek ve daha duyarlı bir tüketici olmanıza yardımcı olacaktır.

1 yorum
  1. Ersin Diyorki

    Çok pahalı değilmi. bence 1 2 lira olmalı bu şekilde ağır oluyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.