Faturalı Hat Sahiplerine Kredi İmkanı – Detaylar

4 143

Faturalı Hat Sahiplerine Kredi İmkanı – Detaylar Başlıklı yazımızı okuyorsunuz. Son dönemlerde sürekli karşımıza çıktığı için konuyu ele almayı düşündük. Bu konu içerisinde siz değerli okurlarımızda faydalı bilgiler paylaşarak akıllardaki soru işaretlerini kaldırmaya çalışacağız. Bankaların kredi verme konusunda şartları zorlaştırmaları sonucunda krediye ihtiyaç duyan, ihtiyaç sahipleri farklı yollar aramaya başladılar. Bunlardan biri olan faturalı hat sahiplerine kredi durumu ilk göze çarpan yollardan bir tanesi şimdi biraz detaylara girelim

Faturalı Hatlara Kredi Çıkar mı

Değerli okurlarımız. Muhtemelen bu okuduklarınız sizi üzecek. Fakat doğru bilgi her zaman doğru sonuçlara götürür. Eğer sağlıklı bir bilgi istiyorsanız bu okuduklarınızı dikkate alın. Faturalı hat sahiplerine kredi tamamen bir dolandırıcılık eseridir. Kesinlikle inanmayın. Böyle bir durum söz konusu değildir. Bu işlemi de Operatörler değil özel internet siteleridir. Sizden cep telefonu bilgilerinizi istiyorlar. Sonra gelen mesaja onay vermenizi istiyorlar. Siz onay verdiğinizde faturalı hattınızdan belirli bir miktar para çekiyorlar. Yani sizi dolandırıyorlar. Kesinlikle itibar etmeyiniz. Şuana kadar çevremizde böyle bir şeye rastlamadık. Yani faturalı hattı üzerinden kredi çekim işlemi yapabilene hiç denk gelmedik. Sizlerde böyle bir şeye ihtiyaç duymayın. Kesinlikle ama kesinlikle bir dolandırıcılık yöntemidir. Sonra faturanızı elinize aldığınızda şok olabilirsiniz. Hiç bir hukuki sürece başvuramazsınız. Çünkü siz gelen mesajı kendiniz onay vermiş oluyorsunuz. Bu işlemi yapanlar tüm detayları düşünmüşler anlayacağınız. Faturalı hat sahiplerine kredi imkanı maalesef yoktur. Faturalı hat sahiplerine kredi veren hiç bir kuruluş yoktur.

Faturalı Hat Sahiplerine Kredi İmkanı

Faturalı hatlara kredi imkanı sunan firmaların tamamı sadece dolandırıcılık üzerine kuruludur. Hiç bir hak iddia edemezsiniz. Olan size olacaktır. Dilerseniz sitemizde kredi notu yükseltme teknikleri üzerine yazılmış yazılarımızı okuyun. Gelir belgesiz kredi veren bankalar mevcut bunları takip edebilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşük olduğu için bankalardan kredi çekemiyorsanız, o halde kredi notu yükseltme teknikleri başlığı altında yazılan yazılarımıza göz atın. Son olarak tekrar etmekte yarar görüyoruz. Faturalı hat sahiplerine kredi veren hiç bir resmi kuruluş yoktur. İtimat etmeyin. Sağlıcakla kalınız.

4 Yorumlar
 1. Uğur Diyorki

  Bankalar vermiyor. sizce bu faturalı hatlara kredi verenlere başvurmalımıyım. çok paraya ihtiyacım var ne yapmalıyım.

 2. Faysal Diyorki

  Faturalı hatlara kredi diye milleti kandırıyorlar. inanmayın hepsi sadece kendi menfaaleri. onlarda biliyor kredi çekemeyenler her yola başvurur diye.

 3. Yeni moda bu Diyorki

  bu da yeni moda oldu. her yerde reklamları çıkıyor.

 4. Metin gönül Diyorki

  Ben birine başvurdum şimdi bekliyorum bişey olur mu nasıl iptal edebilirim şikayet mi etmeliyim. Acil yardım lütfen.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.