Evin Tamamına Kredi Veren Bankalar

0 40

Yeni bir ev almak isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yeni kampanyadan yararlanabilir. Bankaların hazırladığı yeni kampanya ile artık evin tamamına kredi alabilirsiniz. Özellikle konut kredisi peşinatı ödeme durumu olmayan vatandaşlarımız için oldukça iyi bir fırsat. Artık bankalardan 120 ay vadeli olarak peşinat ödemeden, evin tamamına kredi alabilirsiniz. Üstelik 100 bin lira ve 500 bin lira konut kredilerinde aylık %0,95 ve %1,44 faiz oranları ödemeniz yeterli.

Peşinatsız ev kredisi almak istiyorum

Ev almak için konut kredisi başvurularınızı yaparken sizden istenilecek olan peşinat zorunluluğu kalktı! Birçok banka bu kampanyaya destek veriyor ve evin tamamına kredi veren bankalar listesindeki yerini almaya başlıyor. Sizler de peşinat ödemeden ev almak istiyorum diyorsanız bu haberi iyi okuyun.Ülkemizdeki bazı bankalar üzerinden evin tamamına kredi paketini kullanarak peşinatsız ev kredisi alabilirsiniz. Bunun için;

 1. Kimlik fotokopisi
 2. Güncel fatura (son döneme ait herhangi bir fatura)
 3. Vergi levhası (serbest meslek çalışanlar için)
 4. Maaş bordrosu (ücretli çalışanlar için)
 5. Alınması istenilen evin tapu fotokopisi

Gibi evrakları sunmanız yetecektir. Bunun haricinde bankalar sizden ilave bilgi isteyebilir.

Peşinatsız konut kredisi faiz oranları

Konut kredisinde karşımıza çıkan yeniliklerle peşinat ödeme kalktı! Birçok banka üzerinden peşinatsız konut kredisi alabilirsiniz. Bu bankaların konut kredisi faiz oranları ise %0,95 ile başlıyor.QNB Finansbank peşinatsız ev kredisi faiz oranları en düşük ile %0,95 ile veriliyor.Finansbank haricinde yine evin değerinin tamamına kredi veren bankalar mevcuttur. Bunlar ise sırasıyla aşağıdaki sıralamada verilen bilgilerdir.

 1. Ziraat bankası peşinatsız konut kredisi
 2. TEB peşinatsız ev kredisi
 3. Akbank
 4. Denizbank
 5. Garanti
 6. İş bankası

Evin Tamamına Kredi Veren Bankalar

Sermayesi olmayan vatandaşın yararlanabileceği konut kredisi desteklerine yukarıdaki bankalar aracılığıyla ulaşılabilir. Bu banka kurumları kampanya süresi boyunca evin tamamına kredi veren bankalar olarak kayıtlara geçmekte. Peşinat ödemeden ev almak istiyorsanız yukarıdaki banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Evin Tamamına Kredi Veren Bankalar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.