Evde Bakım Maaşına Kredi Veren Bankalar Listesi

0 57

Evde Bakım Maaşına Kredi Veren Bankalar Listesi

Engelli olan veya bakım ihtiyacı bulunan vatandaşlarımız için “evde bakım maaşı” projesi ile devletimiz düzenli bir şekilde maddi destek sunuyor. Devletin sunduğu evde bakım hizmetinden yararlanan vatandaşlarımız her ay düzenli olarak parasını alabilirler. Bu hizmet için genelde 1000 lira ortalamasında bir ücret yatırılmaktadır. Evde bakım maaşı alan ve yine de kredi ihtiyacı bulunan vatandaşlarımız birçok banka ile anlaşabilir. Bizler de bugün bu yazı içerisinde evde bakım maaşına kredi veren bankalar listesi hazırladık ve bilgiler sunduk.

Evde Bakım Maaşına Kredi Veren Bankalar

Ülkemizde bu yönde birçok banka kredi paketi hazırlamakta. Evde bakım maaşına kredi veren bankalar aracılığıyla finansman ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bankaları ziyaret edebilirsiniz. Aşağıdaki listede yer alan kurumlar evde bakım maaşına kredi veren bankalarımızdır.

 1. Ziraat bankası
 2. Vakıfbank
 3. Halkbank
 4. Denizbank
 5. İş Bankası
 6. Türkiye Ekonomi Bankası
 7. Yapı Kredi Bankası
 8. Akbank
 9. Garanti bankası
 10. Şekerbank
 11. QNB Finansbank

Başta devlet bankaları olmak üzere ülkemizdeki büyük bankalar vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Özellikle Ziraat bankası evde bakım maaşına kredi veriyor. Hem de çok düşük ve çok uygun kredi paketleri sunuyor.

Ziraat bankası Bakıcı Maaşına Kredi

Evde bakım maaşına kredi veren Ziraat bankası çok uygun faiz oranları sunuyor. Devlet bankası olma nedeniyle birçok kredi paketinde olduğu gibi bu projede de oldukça güzel işler yapıyor.

 1. Ziraat bankası 60 aya kadar vade veriyor
 2.  Sigorta güvencesi sunuyor
 3. Bankacılık işlemlerinize özel indirim fırsatları
 4. Bireysel emeklilik planı

Şayet engelsiz yaşam paketinden yararlanacak olan vatandaşlarımız, yukarıdaki destekleri de elde edebilecek.

Garanti Bankası Engelli Maaşına Kredi

Garanti bankası da yine acil nakit ihtiyacı olan ve evde bakım maaşı alanlara 48 ay vadeli kredi veriyor.  Evde bakım maaşı alan ve krediye ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza 10.000 lira kredi desteği için pek şart koşmuyor.

Evde Bakım Maaşına Kredi Veren Bankalar Listesi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.