En kolay kredi veren banka hangisi ??

0 269

En kolay kredi veren banka hangisi ? Bu sorunun yanıtını sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Aslında kolay kredi diye bir olay yoktur. Bankaların kampanya dahilinde müşteri toplama veya portföy oluşturma adı altında zaman zaman ön plana çıkmak için yaptıkları girişimlerdir. Bazen bakarsınız Garanti bankası çok fazla gündeme gelmeye başlamıştır.

Bir de bakarsınız belirli bir süre sonra garanti bankası kenara çekilmiş yerine akbank gelmiştir. Her tarafta akbank ın reklamlarını görmeye başlarız. Sebebini tam olarak çözmüş değiliz. Şimdi gelelim şuan ki popüler bankaya.

Akbank Şubesiz Anlık Kredi

Şuan da bu yazımızı yazarken, yani aylardan haziran yıl ise 2018. siz bu yazımızı hangi tarihte okuyorsunuz tam olarak bilemiyoruz. Şuanda son 3 aydır akbank oldukça zirvede. Yani 7 den 70 e herkese bol keseden kredi dağıtıyor. Popülerlik açısından ciddi reklam bütçesi kullanmakta. Oldukça da çok kredi dağıtmakta.

Hatırlarsanız bundan 1 yıl önce denizbank bu şekilde bangır bangır reklam yayımlamaktaydı. Özellikle komedyen beyazıt öztürk ün de oynadığı reklam filmi her dakika karşımıza çıkmaktaydı. Fakat şuanda pek göremiyoruz. Yani sırayla gibi bir şey bu. Tam sebebini anlamış değiliz. Bu yıl da Akbank Direkt kredi rövaşta. Akbankta şansınızı denemenizi tavsiye ederiz.

İng Bank 5 DK Onaylı Kredi

İng bank ta akbanktan geri kalır yanı yok. Oldukça çok fazla kredi dağıtmakta. Vatandaşın ağzının suyunu akıtmakta. Adeta kim olursan ol gel der gibi reklam yapmakta. Gerçi ing bank açıldı açılalı hep aynı. Yani reklam vermekten ve kredi dağıtmaktan hiç vazgeçmedi. Belli ki müşteriye doymuyor. İNG Bank ta da şansınızı denemenizde fayda var.

Şimdilik anlatacaklarımız bu kadar. Bol Şans.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.