Denizbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır…?

0 153

Denizbank sms kredi başvurusu, Denizbank sms ile kredi çekme, Denizbank sms kredi, denizbank kredi oranları, Denizbanktan kredi sonucunu öğrenmek istiyorsunuz. Son yılların en fazla kredi başvurusu alan denizbanktan en kolay nasıl kredi çekilir. Hızlı ve güvenli olan sms kredi başvurusu nasıl yapılır. Bu soruların cevabını hep birlikte öğrenelim.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Tüm bankalarda olduğu gibi denizbank ta da kredi sonucunuzu 5 dakika da öğrenebilirsiniz. Bankaya şubeye gitmeye gerek yok. Cep telefonunuz aracılığı ile direk krediye başvurabilirsiniz. Ve cevabınızı da anında alabilirsiniz. Çok kolay. Hızlı ve güvenli olan bu yöntemi denemek için hemen cep telefonlarınızın kısa mesaj bölümüne girin. Numara kısmına 3280 yazın. Ardından açıklama kısmına girin. KREDIM yazıp bir boşluk bırakın. Ardından TC Kimlik Numaranızı yazın. Ve gönderin.

Örnek; KREDIM 12345678901

Kredi Sonucunuz anında size gelecektir. Ayrıca miktar yazmanıza gerek yok. Zaten kkb puanınız ve geçmiş ödeme performansınıza göre size banka kendisi otomotik kullanabileceğiniz kredi miktarını belirleyip size bilgi verecektir. Cevabınızı yani ön onayınızı aldıktan sonra mesajı silmeyin. En yakın denizbank şubesine gidip mesajı yetkili müşteri temsilcisine göstererek belirlenmiş olan kredi miktarını kullanabilirsiniz. Tam kesin olmamakla birlikte sizden gelir belgesi istenebilir. Bazen gelen ön onay bilgisi dikkate alınmayabiliyor. Eğer daha önce olumsuz bir durum yaşamadıysanız kredinizi hemen çekebilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz 24 saat geçmeden mesajı yetkili bir banka görevlisine göstererek kredinizi kullanmanız. Taksit ve oranları banka görevlisi ile görüşerek öğrenebilirsiniz. Mesajda taksit ve faiz oranları hakkında bilgi verilmez. Size gelir belgesiz ve kefilsiz diye bir ibare kullanılabilir. Ama banka görevlisi sizden gelir belgesi isteyebilir. Tabi bunlar tamamen hayali bilgidir. Kesin bilgiyi müşteri temsilcisi sizlere verecektir. Dilerseniz sitemizde bulunan başvuru linklerini kullanarak da diğer bankalardan da başvurunuzu yapıp kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.