Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama İşlemi

0 197

Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır … Bu başlık altında bu sizlere denizbank kredi başvuru sorgulama işlemi hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Kısa bir zaman önce denizbank üzerinden bir kredi başvurusunda bulundunuz. Bunu sorgulamak istiyorsunuz onaylandı mı onaylanmadı mı diye. Krediye başvuru yaptıktan sonra genelde sms yoluyla başvuru sonucunu hemen anında ulaştırıyorlar fakat bazen internet üzerinden başvuru yaptığınızda müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaklardır diye bir mesaj alırsınız. Sonra beklersiniz size dönüş yapılmaz. Şimdi bu duruma açıklık getireceğiz.

Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Denizbank internet bankacılığından yaptığınız sorgulamalarda genelde sms ile hemen başvuru sonucu iletilir. Yada incelenmesi gerekiyorsa size dönüş yapılacağı ile ilgili bir mesaj iletilir. Müşteri temsilcileri kısa bir süre sonra size dönüş yaparlar. Eğer dönüş yapılmadıysa ya kredi sonucunuz olumsuzdur yada hala inceleme aşamasındadır. Bunun için yapmanız gereken işlem ise çok basit. Maalesef internet üzerinden sorgulama gerçekleştiremiyorsunuz. Müşteri Temsilciliğini arıyorsunuz. 0850 222 0 800 numaralı hattı arıyorsunuz. Ardından kredi ve kredi kartı başvuruları bölümüne bağlanıyorsunuz. Başvuru sonucunu öğrenmek istiyorsanız ? tuşuna basın diye sizi yönlendirecektir. O kısımda tc kimlik numaranızı girmenizi isteyecektir. Tc kimlik numaranızı girdiğinizde size başvuru sonucunu söyleyecektir. Bunun dışında başka bir yöntem bulunmamaktadır.

Denizbank Şubelerine Giderek Sonucu Öğrenme

Eğer bu işlemi sağlıklı bulmuyorsanız size en yakın denizbank şubesine giderek müşteri temsilcisinden başvuru sonucunu hemen öğrenebilirsiniz. Fakat müşteri temsilciliğini aramanız daha kısa ve net olacaktır. İnternet üzerinden sorgulama yapabileceğiniz herhangi bir yer bulunmamaktadır. Denizbank böyle bir uygulamaya izin vermemektedir.

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu

Bizim size önerimiz çok hızlı sonuç veren denizbank ürünlerine sms ile başvurmanız. Hem cevabı da çok kısa bir sürede otomatik olarak cep telefonunuza iletiliyor. Herhangi bir tutar girmenize gerek yoktur. Çünkü otomatik olarak size çıkabilecek kredi miktarını kendisi hesaplayıp söylüyor. Biz buna ön onaylı kredi diyoruz. Ön onayı aldıktan sonra eğer mesajda gelir belgesi istememiş ise sadece kimliğinizde gidip kredinizi kullanabiliyorsunuz. Denizbank cebimde krediye başvuru yapmak istiyorsanız hemen cep telefonunuzun mesaj yaz bölümüne girerek

Denizbank kredi başvuru sonucu sorgulama

Yukarıda resimde nasıl başvuru yapacağınız ile ilgili resmi paylaştık. Bu işlemi yaptıktan 1-5 dakika içinde başvuru sonucunuz tarafınıza gönderilir.

Denizbank Kredi Başvuru Sonucu İnternetten Öğrenme

Eğer kredinizi internet bankacılığından başvurduysanız. Krediler bölümünden kredi başvuru sonucunu hemen öğrenebilirsiniz.

Daha önce Neden Kredi Çekemiyorum …! Kredi Puanım Kaç ? paylaşmıştık dilerseniz konuyu inceleyip bilgi alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.