Borç Kapatma Kredisi Hesaplama & Başvuru Şartları

0 55

Borç kapatma kredisi kullanmak isteyen oldukça fazla kişi bulunmaktadır. Yaşadığı parasal sıkıntılarını bir nebze atlatmak ve ödeyemediği borçlarını kredi veren bankalar sayesinde eşit olarak kendisini zorlamayacağı şekilde ödeyebilme fırsatı sunmaktadır. Her zaman bize destek olacak şekilde çekebileceğimiz bu kredi için bazı şartlar ve kurallar bulunmaktadır. İhtiyacımızı karşılayarak rahata çıkmak ve yaşadığımız sorunları geride bırakarak hayatımızın her anına yeni bir yön vererek kazanmayı hedeflemek hepimizin amaçlarından birisidir. Ayda yüksek ödeme miktarı olan taksitlerimiz’de sıkıntı yaşayabilir, bu gibi durumlarda borç kapatma kredisi kullanarak kendimizi bir nebze rahatlatma fırsatı bulabiliriz. Çekeceğiniz kredi tutarını 48 aya kadar taksitlendirerek gelecek dönemde ödemelerinizde zorlanmayacak, hayatınızı daha rahat şekilde geçirmenin güzelliklerinden yararlanabileceksiniz.

İşte bazı kredi veren bankalar ve 48 Ay vade ile faiz miktarının karşılaştırması:

        İş Bankası İhtiyaç Kredisi295 TL      %1,2714.224 TL
     QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi   304 TL     %1,39     14.661 TL
      Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi      324 TL    %1,64     15.599 TL
        Akbank İhtiyaç Kredisi   325 TL  %1,65   15.635 TL

Borç Kapatma Kredisi Hesaplama

Kredi çeken sayısı gün geçtikçe artmakta ve kredi kartı kullanımı yaygınlaşmaktadır. Durum böyle iken harcamalarımızı bazı zamanlar aşabiliyor, borçlarımızı ödeyememe durumuna geliyoruz. Bu sıkıntılara maruz kalan müşterilerine ayrıca kolaylık sağlayan bankaların uyguladığı borç kapatma kredisi sayesinde tüm borçlarınızı tek bir yerde toplayarak eşit miktarlar ile ödemenizin yolu açılmaktadır. Ödeyeceğiniz miktarı 48 aya kadar vade seçenekleri ile bölüyor, yüksek olan ödemelerinizi bu sayede ayda sizleri zorlamayacak miktarlarda ödemeye başlayabiliyorsunuz.

Aldığınız kredi veya harcadığınız kredi kartınızın yüksek limitlerini her ay ödeyemeyeceğiniz için yapmanız gerekenin en iyisi borç kapatma kredisi kullanmak olacaktır. Daha fazla ayrıntılı bilgi almak için bankaların kredi başvuru sayfasını ziyaret edebilir, almak istediğiniz borç kapatma kredisinin miktarını hesaplayabilirsiniz. Borç ödeme kredisi veren bankalardan bazılarını sizler için yukarıda belirttik ve faiz oranlarını sizler için hesapladık. Kredi için değerlendirme yaparak istediğiniz bankadan başvuruda bulunabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi İçin Başvuru Nasıl Yapılır ?

Öncelikle düşük faiz imkanları ile alabileceğiniz kredi için bankalardan birisine başvurabilirsiniz. Hangisinin daha az faiz verdiği ve daha uygun kredi çekme fırsatı sunduğunu sayfamızdan analiz ederek bankanın resmi sitesi üzerinden veya şubelerden başvuruda bulunabilirsiniz. Her dönem bankaların faiz oranı değişebilmekte ve farklı kampanyalar uygulayabilmektedir.  Çekeceğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını hesaplayarak almak istediğiniz krediyi hızlıca kullanarak borçlarınızı kapatabilir, ödemelerinizi düşük miktarlara çekerek kendinizi rahatlatma imkanına sahip olabileceksiniz.

Borç Kapatma Kredisi Hesaplama & Başvuru Şartları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.