Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Şartları Nelerdir?

0 54

Akbank 20 bin TL 48 ay vadeli gelir belgesiz kredi vereceği haberini duydunuz mu bilmiyorum ama çok sayıda başvuru yapılmaya devam ediyor. Evet, kesinlikle herhangi bir yanlışlık yok ve yanlış okumadınız! Gelir belgesi ve kefil olmadan Akbank 20 bin lira kredi veriyor.

Kefilsiz gelir belgesiz Akbank kredisi

Akbank ev hanımları için kredi desteğini serbest meslek sahiplerine de vermeye başladı. Birçok banka üzerinden bir türlü alamayacağınız kredi paketlerini Akbank aracılığıyla giderebilirsiniz. Hem de şubeye gitmeden dilerseniz internet bankacılığı üzerinden Akbank Direkt uygulamasını kullanarak da ön başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.Gelir belgesiz kredi veren bankalar diye sorgulamalarınıza Akbank sonuç olarak gelecektir. Birçok farklı kredi paketleri ile ilgi toplamaya devam eden Akbank 20 bin tl acil ihtiyaç kredisi için düşük faizlerle başvuruda bulunabilirsiniz.

Akbank 20 bin TL 48 Ay vadeli gelir belgesiz kredi desteği

Akbank bireysel krediler departmanı aracılığıyla şahsen başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi notu puanı düşük olan veya yüksek olanlar da bu krediden yararlanabilecektir.Akbank acil ihtiyaç kredisinden Akbank Direkt uygulaması aracılığıyla başvuruda bulunabilir ve kredi ihtiyacınızı karşılamaya başlayabilirsiniz. Çok kısa bir süre içerisinde gelecek olan cevap sayesinde fazla uğraşmayacaksınız.

Akbank acil ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank direkt uygulaması üzerinden gelir belgesiz ve kefilsiz kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için uygulamayı indirip kurun ve kişisel bilgileriniz ile giriş yapın. Ardından ise kredi işlemleri sekmesine tıklayarak işlemlerinize devam edebilirsiniz. Kredisi bulunmayan ve henüz başvuru yapmayanların ekranında bunu gösteren bildirim görünecektir.Ardından ise kredi için başvur seçeneğine tıklayın ve istediğiniz kredi miktarını kredi taksit sayısını ve diğer bilgileri yazarak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.
Akbank kefilsiz gelir belgesiz kredi faiz oranı %1,39 dur ve yeni güncellemeye kadar devam edecektir.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Şartları Nelerdir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.